Ügyfélkapu

Régiós agrárszolgáltatás értékesítő

A vidékfejlesztés területén több évtizedes, piacvezető tanácsadói múlttal rendelkező vállalatcsoportunk kiemelt célja az agrárvállalkozások támogatási és pályázati, valamint stratégiai gazdaságfejlesztési támogatása.

Innovatív, az országban egyedülálló agárvállalkozási és agrárvállalati tanácsadói szolgáltatás-rendszerünk piaci bevezetéséhez és eredményes működtetéséhez munkatársakat keresünk

RÉGIÓS AGRÁRSZOLGÁLTATÁS ÉRTÉKESÍTŐ

FELADATOK:

  • Meglévő partnerállomány kezelése;
  • Aktív, dinamikus ügyfélkör-növelés;
  • Speciális agrártanácsadási szolgáltatások értékesítése;
  • Személyes tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása;
  • Új, innovatív értékesítési projektek bevezetése a hazai agrárpiacra;
  • Az értékesítési tervek alapján kitűzött célok, mennyiségi mutatók elérése;
  • Jelentések készítése, adminisztráció naprakész pontos vezetése;
  • Ügyfélkapcsolati menedzsment a szerződött ügyfelekkel;
  • Ügyfél-kiszolgálási folyamatok támogatása;

ELVÁRÁSOK:

  • Erős ügyfélközpontúság;
  • 1-3 éves értékesítési tapasztalat;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Magas fokú proaktivitás és munkabírás;
  • B kategóriás jogosítvány ;
  • Vállalati CRM rendszer használata, általános e-ügykezelési tapasztalatok;
  • Felsőfokú agrárvégzettség illetve agráriumban szerzett gyakorlat;

ELŐNYÖK:

  • Élő agrárpiaci kapcsolati rendszer;
  • Szakmai tapasztalat agrártanácsadás területén;
  • Szolgáltatás-értékesítési tapasztalat;

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség, későbbiekben nemzetközi munkavégzési lehetőséggel;
  • Fiatalos, lendületes, eredményorientált csapat, amelyben erény a kiválóság és a folyamatos fejlődés;
  • Versenyképes juttatási csomag: gépjármű, e-ügykezelési eszközök, piacképes alkalmazotti alapbér+teljesítménybér;

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Magyarország területe